Sophron (2.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Error
hr: Greška

en: Method
hr: Metoda

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra
