Sophron (2.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Description
ja: 説明

en: MIME Type
ja: MIME タイプ

en: File extensions
ja: ファイル拡張子

en: #
ja: No.

en: Error
ja: エラー

en: Method
ja: メソッド

en: Arguments
ja: 引数

en: Class name
ja: クラス名

en: Map
ja: 地図

en: Mapping
ja: マッピング

en: Drupal core
ja: Drupal コア

en: File extension
ja: ファイル拡張子
