Sophron (2.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: File extensions
nl: Bestandsextensies

en: Error
nl: Fout

en: Method
nl: Methode

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Map
nl: Landkaart

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Aliases
nl: Aliassen

en: File extension
nl: Bestandsextensie
