Sophron (2.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Error
he: שגיאה

en: Method
he: שיטה

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Map
he: מפה

en: Mapping
he: מיפוי

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: File extension
he: סיומת הקובץ
