Sophron (2.0.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: MIME Type
hu: MIME típus

en: File extensions
hu: Kiterjesztések

en: Error
hu: Hiba

en: Method
hu: Mód

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Map
hu: Térkép

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: MIME types
hu: MIME típusok

en: File extension
hu: Fájlkiterjesztés
