Sophron (2.1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: MIME Type
ca: Tipus MIME

en: File extensions
ca: Extensions de fitxer

en: Method
ca: Mètode

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Map
ca: Mapa

en: Mapping
ca: Associacions

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: MIME types
ca: Tipus MIME

en: File extension
ca: Extensió del fitxer
