Sophron (2.1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Error
gl: Erro

en: Method
gl: Método

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Map
gl: Mapa

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: File extension
gl: Extesión de ficheiro
