Sophron (2.1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: Error
pl: Błąd

en: Method
pl: Metoda

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Map
pl: Mapa

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Aliases
pl: Aliasy

en: File extension
pl: Rozszerzenie pliku
