Sophron (2.1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: Error
ro: Eroare

en: Method
ro: Metodă

en: Arguments
ro: Argumente

en: Map
ro: Hartă

en: Mapping
ro: Mapare

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: File extension
ro: Extensia fișierului
