Sophron (2.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: MIME Type
fa: نوع

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Error
fa: خطا

en: Method
fa: روش

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Class name
fa: نام کلاس

en: Map
fa: نقشه

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: File extension
fa: پسوند فایل
