Sophron (2.2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: #
et: nr

en: Error
et: Viga

en: Method
et: Meetod

en: Arguments
et: Argumendid

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Map
et: Kaart

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: File extension
et: Faililaiend
