Sophron (2.2.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Error
lt: Klaida

en: Method
lt: Būdas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: File extension
lt: Failo plėtinys
