Sophron (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Error
cy: Gwall

en: Method
cy: Dull

en: Arguments
cy: Argiau

en: Drupal core
cy: Craidd Drupal
