Sophron (3.1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: File extensions
id: Ekstensi berkas

en: Error
id: Kesalahan

en: Method
id: Metode

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Map
id: Peta

en: Mapping
id: Pemetaan

en: File extension
id: Ekstensi berkas
