Sophron (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: File extensions
fi: Tiedostopäätteet

en: Error
fi: Virhe

en: Method
fi: Tapa

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Map
fi: Kartta

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: File extension
fi: Tiedostopääte
