Sophron (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: File extensions
hi: फाइल एक्सटेंशन

en: Error
hi: त्रुटि

en: Method
hi: तरीका

en: Map
hi: नक्शा

en: Mapping
hi: मानचित्रण

en: Drupal core
hi: ड्रूपल मूल
