Sophron (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Error
gu: ભુલ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Map
gu: નકશો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય

en: File extension
gu: ફાઇલ એક્સ્ટેંશન
