Sophron (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Description
uk: Опис

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: File extensions
uk: Розширення файла

en: Error
uk: Помилка

en: Method
uk: Спосіб

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Class name
uk: Назва класу

en: Map
uk: Мапа

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: MIME types
uk: Типи MIME

en: Aliases
uk: Синоніми

en: File extension
uk: Розширення файла
