Sortableviews (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Move
ar: تحريك

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Align
ar: المحاذاة

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Columns
ar: أعمدة

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي
