Sortableviews (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Align
eu: Lerrokatu

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Default order
eu: Orden lehenetsia
