Sortableviews (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Default sort
sk: Predvolené poradie
