Sortableviews (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Move
ca: Mou

en: Separator
ca: Separador

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Columns
ca: Columnes

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: Override normal sorting if click sorting is used
ca: Sobreescriu l'ordenació normal si s'utilitza l'ordenació per clic

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
ca: Habilita l'estil "enganxat" del Drupal per la capçalera de taula (JavaScript)

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: List class
ca: Classe de la llista

en: Show the empty text in the table
ca: Mostrar la taula sense text

en: Hide empty columns
ca: Amaga les columnes buides

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Caption for the table
ca: Llegenda per la taula

en: Summary title
ca: Títol del resum

en: Table description
ca: Descripció de la taula

en: Columns name
ca: Nom de les columnes

en: Columns info
ca: Informació de les columnes

en: Column info
ca: Informació de la columna
