Sortableviews (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Move
da: Flyt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: List type
da: Listetype

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Changes have been saved.
da: Ændringerne er gemt.

en: Columns
da: Kolonner

en: Default order
da: Sortering

en: Default sort
da: Standardsortering

en: Override normal sorting if click sorting is used
da: Tilsidesæt normal sortering hvis der bruges kliksortering

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
da: Aktivér Drupal's "klæbrige" tabeloverskrifter (Javascript)

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: List class
da: Listeklasse

en: Show the empty text in the table
da: Vis den tomme tekst i tabellen

en: Hide empty columns
da: Skjul tomme kolonner

en: Responsive
da: Responsivt

en: Caption for the table
da: Beskrivelse af tabellen

en: Summary title
da: Resumétitel

en: Table description
da: Tabelbeskrivelse

en: Columns name
da: Kolonnenavn

en: Columns info
da: Kolonneinfo

en: Column info
da: Kolonneinfo
