Sortableviews (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: Summary title
be: Загаловак падсумавання
