Sortableviews (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Align
el: Στοίχιση

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: Hide empty columns
el: Απόκρυψη κενών στηλών

en: Summary title
el: Τίτλος περίληψης

en: Table description
el: Περιγραφή πίνακα
