Sortableviews (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Separator
gl: Separador

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Align
gl: Aliñar

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Changes have been saved.
gl: Os cambios foron gardados.

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: Override normal sorting if click sorting is used
gl: Sobrescribir o ordeamento normal se usa a ordeación mediante clicks.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
gl: Activar encabezamentos de táboas fixos na cabeza das listas de Drupal (JavaScript).

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: List class
gl: Clase da listaxe

en: Show the empty text in the table
gl: Amosar o texto baleiro na táboa
