Sortableviews (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Separator
is: Skilja

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Default order
is: Sjálfgefin röð

en: Drag to re-order
is: Dragðu til að endurraða
