Sortableviews (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Align
lv: Novietot

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Changes have been saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Hide empty columns
lv: Paslēpt tukšās kolonnas

en: Responsive
lv: Responsīvs

en: Summary title
lv: Kopsavilkuma virsraksts
