Sortableviews (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Align
nl: Uitlijning

en: List type
nl: Lijsttype

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Changes have been saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Columns
nl: Kolommen

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: List class
nl: Lijstklasse

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen

en: Hide empty columns
nl: Lege kolommen verbergen

en: Caption for the table
nl: Bijschrift voor de tabel

en: Summary title
nl: Samenvattingstitel

en: Table description
nl: Tabelbeschrijving

en: Columns name
nl: Kolommennaam

en: Columns info
nl: Kolommeninformatie

en: Column info
nl: Kolominformatie
