Sortableviews (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Default order
bs: Defaultni raspored

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje

en: Drag to re-order
bs: Povuci za razmještaj.
