Sortableviews (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Separator
et: Eraldaja

en: Sortable
et: Sorditav

en: Align
et: Joondus

en: List type
et: Loendi liik

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Columns
et: Veerud

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: List class
et: Nimekirja klass

en: Show the empty text in the table
et: Kuva tabelis tühja teksti

en: Hide empty columns
et: Peida tühjad tulbad

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Caption for the table
et: Tabeli pealkiri

en: Summary title
et: Kokkuvõtte pealkiri

en: Table description
et: Tabeli kirjeldus

en: Columns name
et: Veergude nimi

en: Columns info
et: Veergude info

en: Column info
et: Tulba info
