Sortableviews (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ
