Sortableviews (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: List type
he: סוג רשימה

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Columns
he: עמודות

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Caption for the table
he: כותרת לטבלה
