Sortableviews (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: List type
hi: सूची प्रकार

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Default order
hi: तयशुदा क्रम

en: Drag to re-order
hi: पुनःक्रमित करने के लिए खींचें|
