Sortableviews (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Views
jv: View

en: Separator
jv: Watesan

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Align
jv: Rata

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Default order
jv: Préntah gawan

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké
