Sortableviews (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Align
pl: Wyrównaj

en: List type
pl: Typ listy

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Columns
pl: Kolumny

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Override normal sorting if click sorting is used
pl: Pozwalaj zmieniać porządek sortowania kliknięciem nazwy kolumny

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
pl: "Przyklejone" nagłówki kolumn (JavaScript)

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: List class
pl: Klasa listy

en: Show the empty text in the table
pl: Wyświetl pusty tekst w tabeli

en: Hide empty columns
pl: Ukryj puste kolumny

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Caption for the table
pl: Podpis tabeli

en: Summary title
pl: Tytuł podsumowania

en: Table description
pl: Opis tabeli

en: Columns name
pl: Nazwy kolumn

en: Columns info
pl: Informacje o kolumnach

en: Column info
pl: Informacja o kolumnie
