Sortableviews (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ
