Sortableviews (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Columns
cs: Sloupce

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: List class
cs: Třída seznamu

en: Show the empty text in the table
cs: Zobrazit prázdný text v tabulce

en: Hide empty columns
cs: Skrýt prázdné sloupce

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Caption for the table
cs: Popisek tabulky

en: Table description
cs: Popis tabulky

en: Columns name
cs: Název sloupců

en: Columns info
cs: Informace o sloupcích

en: Column info
cs: Informace o sloupci
