SoundCloud field (2.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: characters
hu: karakterek

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
hu: Üresen hagyva a hivatkozásszöveg hossza nem lesz korlátozva.

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Link text trimmed to @limit characters
hu: Hivatkozásszöveg @limit karakterre lett csonkolva

en: Link text not trimmed
hu: Hivatkozásszöveg nem lett csonkolva

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: No placeholders
hu: Nincsenek helykitöltők

en: URL placeholder: @placeholder_url
hu: Hivatkozás helykitöltő: @placeholder_url
