SoundCloud field (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: characters
he: תוים

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
he: השאירו ריק כדי לאפשר אורך בלתי מוגבל לטקסט הקישור.
