SoundCloud Field (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: characters
lt: simboliai

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.
