SoundCloud Field (2.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: characters
cs: znaky

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.
