SoundCloud Field (2.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Show comments
hi: टिप्पणियां दिखाएं
