SoundCloud Field (2.0.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: characters
ar: الأحرف

en: Show comments
ar: اظهار التعليقات

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
