SoundCloud Field (2.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Show comments
ka: კომენტარების ჩვენება
