SoundCloud Field (2.0.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: characters
lv: simboli

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
