SoundCloud Field (2.0.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: characters
ro: caractere

en: Show comments
ro: Arată comentarii

en: Trim link text length
ro: Prescurtează lungimea textului legăturii

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
ro: Lăsați gol pentru a permite lungime nelimitată pentru textul legăturii.

en: Add rel="nofollow" to links
ro: Adaugă rel="nofollow" la legături

en: Link text trimmed to @limit characters
ro: Textul legăturii a fost prescurtat la @limit caractere

en: Link text not trimmed
ro: Textul legăturii nu a fost prescurtat

en: Add rel="@rel"
ro: Adaugă rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: No placeholders
ro: Fără înlocuitor

en: URL placeholder: @placeholder_url
ro: Înlocuitor URL: @placeholder_url
