SoundCloud Field (2.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: characters
sk: znaky

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: No placeholders
sk: Bez zástupných reťazcov
