SoundCloud Field (2.0.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
