SoundCloud Field (2.0.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
vi: Mở liên kết trong cửa sổ mới

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: characters
vi: kí tự

en: Classic
vi: Cổ điển
